Вітаю Вас ГостьП`ятниця, 26.04.2024, 18:56

On-line викладач


Соціальні геосервіси. - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Консультації викладача » Інформаційно-комунікаційні технології » Соціальні геосервіси. (Як використати геосервіси при організації проекту?)
Соціальні геосервіси.
andronatiyДата: Понеділок, 07.12.2009, 09:36 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Як Ви використали геосервіси при організації Вашого проекту? До відповіді додайте посилання на сторінку проекту smile
 
Galchenok1706Дата: П`ятниця, 11.12.2009, 09:13 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку створення подібних геосервісів є дуже практичним та цікавим для навчального процесу. Завдяки геосервісам на карті будь якої країни можна позначити ті обєкти, які потрібні для вивчення даної темі. Наприклад в своєму проекті, я використала карту Кіровограда, де позначені найбільщі підриємства міста, діти можуть за допомогою проета та блога також редагувати цю карту та додавати щось нове. smile

Повідомлення відредагував Galchenok1706 - П`ятниця, 11.12.2009, 09:22
 
voropayolgaДата: П`ятниця, 18.12.2009, 08:38 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
в данному проекті геосервіс може виступати для організації роботи учнів на уроці, чи виступати як зразок для учнів при виконання ними домашнього завдання, приклад : "ствовіть карту європейських парфумерних виробників". Приклад карти дивись на:

http://maps.google.com/maps....e=embed

 
AllaNecheporenkoДата: Субота, 19.12.2009, 11:56 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Використання геосервісів є важливим та дуже цікавим. Вданому проекті на наведеній карті учні мають змогу подивитися розміщення підприємств міста та проаналізувати, як це впливає на стан водойм даної місцевості. lumped

Алла Нечипоренко

Повідомлення відредагував AllaNecheporenko - Субота, 19.12.2009, 12:00
 
AlinkaДата: Понеділок, 21.12.2009, 13:11 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Використовуючи геосервіс у своєму проекті, я керувалася тим, що саме за даною картою учні зможуть чітко розуміти на якій території необхідно дослідити кліматичні зміни та виділити, які нові рослини або тварини з'явились на цій території. Зразо кирти можна проглянути за адресою. wacko
 
ЮліяДата: Понеділок, 21.12.2009, 13:16 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
В моєму проекті використовуючи карту, учні мають змогу самостійно позначити рівень захворюваносі на наркоманію, і тим самим простежити за такою хворобою як СНІД в містах України. wacko

Юлія Темна

 
inessssa20Дата: Понеділок, 21.12.2009, 13:22 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Використання геосервісів досить цікаве, оскільки дозволяє досліджувати не відходячи від компютера!!! surprised
 
shymailovaДата: П`ятниця, 25.12.2009, 15:42 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що використання геосервісів є дуже практичним та цікавим у навчально-виховному процесі. Геосервіси дають можливість учням не лише всебічно розвиватися, а й виконувати завдання, що запропоновані учителем. В своєму проекті, я використала карту м. Кіровограда, де позначені магазини, що мають відвідати учні для провдення дослідження стосовно наявності генетично модифікованих продуктів на прилавках магазинів. good
 
Tyagun27Дата: Неділя, 27.12.2009, 14:15 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, соціальні геосервіси можуть бути корисними для всіх вчителів, особливо, для вчителів географії. cool
 
SexybabeДата: Понеділок, 28.12.2009, 14:47 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У своєму проекті я використала геосервіс maps.google.com для того, щоб показати учням територію нашого дослідження. Цей геосервіс повинен стати допоміжною системою при підготовці вчителя до уроку good

Повідомлення відредагував Sexybabe - Понеділок, 28.12.2009, 14:48
 
KroshkaДата: Понеділок, 28.12.2009, 14:54 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Соціальні геосервіси є дуже корисні для учнів та полегшують роботу вчителя в поясненні певного матеріалу, в своїй роботі я, наприклад, використовувала геосервіс maps.google.com.
 
KsuxaДата: Вівторок, 29.12.2009, 17:13 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У своєму проекті я використала геосервіс maps.google.com. За допомогою цього геосервісу я можу чітко показати територію, яка вивчається, а саме виділити найбільш забрудненні області нашої країни. applause
 
TolikДата: Понеділок, 04.01.2010, 15:29 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
При створенні проекту, я вставив HTML-код з соціального геосервісу в якому був позначений природо-заповідний об`єкт і інформація про нього. Це приклад для дітей. smile
 
KarinaDibrivnaДата: Середа, 06.01.2010, 10:20 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Використання геосервісів є гарним помічником вчителеві при роботі з учнями .Геосервіси дають змогу показати учням територію, в межах якої розглядається проект.

KarinaDibrivna
 
Форум » Консультації викладача » Інформаційно-комунікаційні технології » Соціальні геосервіси. (Як використати геосервіси при організації проекту?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 66
Статистика
Форма входу
Логін:
Пароль:
Друзі сайту