Вітаю Вас ГостьСереда, 24.04.2024, 18:53

On-line викладач


Обговорюємо метод проектів - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Консультації викладача » Інформаційно-комунікаційні технології » Обговорюємо метод проектів (Обговорюємо метод проектів)
Обговорюємо метод проектів
andronatiyДата: Неділя, 13.09.2009, 23:38 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже часто люди не розуміючи суть методу критикують його, називають американським, таким, що нам не підходить. Хотілось би почути Вашу думку. Особливо після прочитання парочки статей з модуля 1 вправи 3 програмнонго компакт-диску angel
 
AllaNecheporenkoДата: Субота, 26.09.2009, 12:03 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Метод проектів є корисним та цікавим. Головне, щоб учні не зациклювалися лише на власному проекті, щоб пам'ятали про навчання в школі. applause

Алла Нечипоренко
 
yushitelДата: Понеділок, 28.09.2009, 13:16 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я гадаю, що метод проектів є дуже цікавим та необхідним, особливо для учнів. Він сприятиме кращому засвоєнню знань, так як діти будуть працювати більше самостійно, і їм це будедуже цікаво. good
 
ЮліяДата: Неділя, 04.10.2009, 22:47 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також вважаю, що метод проектів є дуже цікавим та пізнавальним для учнів smile
 
Galchenok1706Дата: Понеділок, 05.10.2009, 12:59 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку впровадження методу проектів є дуже доречним в сучасній освіті, так як світа в Україні переходить на новий рівень і потрібно добре ознайомитися з цією системою, також для дітей це буде більш цікавим та інформативним. Дякую вам за таку можливість !!!!! roll
 
AlinkaДата: Понеділок, 05.10.2009, 13:01 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, метод проектів є досить важливим у сучасній школі, адже саме завдяки методу проектів діти можуть самостійно працювати над своїми власними проектами та знайомитися з проектами, які розробляють старші та досвідченіші учні. book
 
shymailovaДата: Понеділок, 05.10.2009, 13:08 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, метод проектів є значним кроком вперед. Він дає можливість навчити учнів не лише розумово мислити, а й вести дослідницьку діяльність. good

Повідомлення відредагував shymailova - Понеділок, 05.10.2009, 13:09
 
inessssa20Дата: Понеділок, 05.10.2009, 13:08 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
метод проектів є чудовим прикладом використання практичного знання при вивчені певної теми. wink
 
SexybabeДата: Понеділок, 05.10.2009, 14:54 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, метод проектів є інноваційним становленням педагогічної діяльності в сучасних умовах. Саме за рахунок цього методу розкриваються практичні знання та навички учнів, а також сам педагог виявляє активну діяльність good
 
KroshkaДата: Понеділок, 05.10.2009, 15:00 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Метод проектів є важливим кроком вперед, що дозволяє як найкраще пояснити суть заданої проблеми
 
TolikДата: Понеділок, 05.10.2009, 15:12 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Метод проектів це дуже класна вещь, оскільки дає можливість робитии корисні сторінки, а діти з цих сторінок будуть брати корисну інформацію. biggrin
 
DimaДата: Понеділок, 05.10.2009, 15:18 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що метод проектів - класна штука. Так як він є інноваційним, на мою думку його чекає велике майбутнє! tongue
 
Tyagun27Дата: Понеділок, 05.10.2009, 15:29 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Настільки я знаю, то метод проектів використовується ще з початку минулого століття в педагогіці. Але тоді він називався "метод табуретки". Сподіваюся, зараз при використанні компютерних технологій він стане більш ефективним. Тягун Наталія.
 
GoosevaДата: Четвер, 15.10.2009, 17:03 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку сам метод проектів хороший, а також дає можливість учням самостійно робити міні проекти, тобто міні відкриття. Та всетаки в наших школах є ціла низка перешкод sad : по-перше це неповна забезпеченість шкіл необхідним обладнанням (немає компюторних класів, а говорити про інтернет недоцільно, а також немає елементарних хімічних реактивів та навіть звичайних пробірок), необізнаність у самому методі проектів учителів (та це можна виправити ) та учнів, а це виправити не можливо, бо сучасні діти спочатку захоплюються чимось, але швидко перестають ним цікавитись хоч яким це цікавим не було, в них немає всидчевості та наполегливості в роботі.
А загалом ідея дуже класна і має великі перспективи в подальшому. smile biggrin wink
Гусєва Альона
 
VanoДата: Четвер, 15.10.2009, 17:04 | Повідомлення # 15
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я приеднуюсь до всього вище сказаного!!!
Я вважаю, що меетод проектів це значний крок вперед, який ми ще повністтю не розуміємо, але уже намагаємось!!!
І це, я вважаю, один з маленьких кроків до реалізації "значного кроку"!!! wacko


Повідомлення відредагував Vano - Четвер, 15.10.2009, 17:04
 
Форум » Консультації викладача » Інформаційно-комунікаційні технології » Обговорюємо метод проектів (Обговорюємо метод проектів)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Наше опитування
Чи вважаєте Ви необхідним для кожного мати свою сторінку в інтернеті?
Всього відповідей: 59
Статистика
Форма входу
Логін:
Пароль:
Друзі сайту